‘MYTAG VE MYBAG’ AKILLI ETİKETLERİ BİMEKS’TE

...

‘Mytag ve Mybag’ akıllı etiketleri Bimeks’te


Dünyada, özellikle Amerika'da milyonlarca satılan, kaybolan eşya ve valizlerin bulunmasını sağlayan akıllı etiketler, Mytag ve Mybag markalarıyla artık teknoloji perakende şirketi Bimeks’te.


Her bireyin korkulu rüyası olan tablet, telefon, pasaport, evrak çantası, valiz ya da anahtar gibi değerli eşyalar artık kaybolmaya karşı koruma altında. Mytag ve Mybag Elektronik Etiketler ile değerli eşyalar kaybolma tehlikesinden kurtuluyor.

Mytag, kişilerin değerli eşyalarının üzerine yapıştırmak üzere özel bir teknoloji ile tasarlanmış akıllı etiketler sayesinde eşyaların kaybolması durumunda kolayca bulunabilmesini sağlıyor. Her bir Mytag etiketi üzerinde özel bir kod numarası bulunuyor. Paketi alınca www.mytag.com.tr web sayfasına girip etiketleri isme kaybettikten sonra, çanta veya cep telefonunuz kaybolduğunda, eşyanızı bulan kişiler, kaybolan eşyanın üzerindeki etiket aracılığı eşyayı hemen sahibine ulaştırabiliyor.

Aynı renk ve desene sahip sıkıcı onlarca valizin arasında, kişiye özel tasarımları ile hemen farkedilen Mybag valiz kılıfları, akıllı teknolojisi sayesinde kaybolmalara ve açılmalara karşı daha güvenli. Hem valizleri koruyan, hem güvenliğini artıran, hem de valizlere renk katan Mybag, valiziniz için özel bir malzemeden üretiliyor. Her bir Mybag akıllı valiz kılıfı üzerinde özel bir kod numarası bulunuyor. www.mytag.com.tr web sayfasında Mybag kılıfı kulanıcı adına kaydediliyor. Mybag, üzerinde bulunan akıllı teknoloji sayesinde, valizinizi tüm dünyada 3 yıl boyunca 7/24 kaybolmaya karşı koruduğu gibi, valizinizi kaybetmeniz durumunda onu bulan kişinin size kolayca ulaşmasını da sağlıyor.

Mytag ve Mybag akıllı etiketleri Bimeks mağazalarında ve www.bimeks.com.tr de satışa sunuldu.