BİMEKS: “TÜRKİYE’YE YATIRIMA DEVAM!”

...

Bimeks: “Türkiye’ye yatırıma devam!”


Bimeks, Zonguldak’taki Kozlu Park AVM Bimeks mağazasını açtı. İki katta toplam 400 metrekare satış alanına sahip olan Zonguldak Bimeks mağazası şehrin en geniş ürün yelpazesine sahip, en büyük teknoloji mağazası konumunda. Bimeks açılışlara önümüzdeki günlerde de devam edecek...


Türkiye’nin ilk teknoloji perakendecisi Bimeks, Zonguldak’ın gözde alışveriş ve yaşam merkezlerinden Kozlu Park AVM’deki mağazasını açtı. 12 Ağustos Cuma günü yapılan ve Bimeks yöneticileri, Bimeks Zonguldak Franchise İş Ortağı Serkan Günay, Kozlu Park AVM yöneticisi Tolga Çebi ile protokolün de hazır bulunduğu açılışa Zonguldaklılar yoğun ilgi gösterdiler.

Kozlu Park AVM’deki iki katlı teknoloji üssünün toplamda 400 metrekare satış alanı var. İki kattan da müşteri girişi bulunan mağazanın her iki katının önünde de geniş park alanı mevcut. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olarak tasarlanan mağazanın üst katında Beyaz Eşya ve Ev Aletleri grubu ürünleri yer alırken alt katta ise Elektronik grubu ürünleri müşterilerin beğenisine sunulacak.

Bimeks, “Türkiye’ye yatırıma devam!” diyor

Mağaza açılışında konuşan Bimeks Satış Koordinatörü Murat Kurtoğlu, Türkiye’nin ilk teknoloji perakendecisi olarak “Türkiye’ye yatırımlara devam ettiklerini” vurguladı. Kurtoğlu şöyle konuştu: “Biz her defasında Türkiye’nin ilk teknoloji perakendecisi olduğumuzu vurguluyoruz. Bunun; bizim omuzlarımıza yüklediği ağır bir sorumluluk var. Biz 15 Temmuz öncesi dört ayrı lokasyonda mağaza açılışı planlamıştık: Keşan (Çanakkale), Zonguldak, Ankara Ostim ve Biga (Balıkesir). Bu açılışlarımızı planladığımız şekilde gerçekleştiriyoruz. Geçen hafta Keşan mağazamızı açtık, bugün Zonguldak’tayız, yarın Ostim mağazamızı açacağız. Önümüzdeki haftalarda da Biga mağazası açılacak. Bu, Türkiye’de ekonominin bize verdiği güveni gösterdiği gibi bizim de ekonomimize, vatandaşlarımıza ve hayatın normalleşmesine olan güven ve katkımızı göstermektedir. Türkiye’ye yatırıma devam!”

Bimeks Bölge Yöneticisi Ender Bakan da; Zonguldak’ın en büyük, en geniş ürün yelpazeli teknoloji mağazasını açtıklarını belirterek; “Teknoloji üssümüzü Zonguldak’a kurduk. Bölge halkının her türlü teknoloji, beyaz eşya ve elektronik ürün ihtiyacını en uygun şartlarda karşılamaya talibiz.” şeklinde konuştu.

Avantajlı Franchise İş Ortaklığı modeli ile yayılıyor

Bimeks, Türkiye’nin her köşesinde yaygınlığını; özgün franchise iş modeli ile artırıyor. Stok riski olmayan bu model hem Bimeks’e, hem de franchise iş ortağına büyük avantaj sağlıyor.

Bimeks Zonguldak Franchise İş Ortağı Serkan Günay Bimeks’in bu özgün franchise modelinin avantajlarından faydalandıklarını söyledi. Zonguldaklılar için süper indirimlerle dolu ve eğlenceli bir açılış kampanyası hazırladıklarını ifade eden Günay, “Zonguldak’a teknoloji üssü kurarken bizlere gösterdikleri pozitif yaklaşımlarından ve desteklerinden ötürü Sayın Valimize, Sayın Belediye Başkanımıza ve Sayın Kaymakamımıza çok teşekkür ediyorum. Bimeks’in Zonguldak’a hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Kozlu Park AVM Genel Müdürü Tolga Çebi de, Bimeks’in Zonguldak ekonomisine getirisi olacağı gibi, Kozlu Park AVM’deki müşteri sirkülasyonunu da arttıracağına inandığını belirtti.