BİMEKS'TEN ÇİFTE BAYRAM KAZANCI

...

Bimeks'ten çifte Bayram kazancı


Teknoloji perakendecisi Bimeks’ten Kurban Bayramı’nda çifte fırsat! Şirket bayram tatiline çok güçlü bir kampanyayla giriyor ve 8 – 19 Eylül tarihleri arasında tüm ürünlerde %10 indirim + %10 bipara veriyor.


Dokuz günlük Kurban Bayramı tatili kapıya dayanmışken perakende pazarında da hareketli günler yaşanıyor. Giyim, kıyafet gibi alışverişler genelde bayramdan önceki gece en yoğun noktaya ulaşıp sonlanırken gıda, teknoloji ve hediye alışverişinin yoğunluğu ise bayram tatili boyunca da devam ediyor.

İnsanlar tatildeyken de teknolojiyle olan bağlarını koparmıyorlar. Hatta daha fazla mobilize oldukları için teknolojiye olan ihtiyaçları da artıyor. Türkiye’nin ilk teknoloji perakendecisi olarak Bimeks de Bayram Kampanyasını, vatandaşların bu ihtiyacına yönelik hazırlamış.

Hem %10 indirim, hem %10 bipara!

Belirli ürünlerde indirim yapmak yerine bu bayramda beyaz eşyadan televizyona, akıllı telefonlardan ev aletlerine kadar sattığı tüm ürünlerde %10 indirim + %10 bipara kampanyası yapan Bimeks, bu şekilde daha fazla insanın ihtiyacına cevap verebilmeyi, Bayram Tatili boyunca Bimeks’ten bir şeyler satın almayı planlayan herkesin bu muhteşem indirimden faydalanmasını hedefliyor.

%10 indirimin + %10 bipara kampanyasıyla Bimeks, müşterinin kazancını ikiye katlıyor ve Bimeks’i Kurban Bayramı kampanyasında rakiplerinden bir adım öne çıkarıyor.